Oriola Marashi bombastike, shfaq linjat e saj perfekte në bikini

Date:

Ajo merr vëmendje me secilin postim të saj në “Instagram”, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe ku ka “çmendur” ndjekësit e saj.

Modelja ka shfaqur linjat e saj perfekte në bikini.

Këtë paraqitje të nxehtë e shoqëroi me aksesorë dhe grim të lehtë.

“Ma shum se ti , ti , ti ”, shkroi në mbishkrimin e imazhit, ku mori qindra komente për pak minuta.

“Ma shumë se ti”, quhet kënga që sonte ka publikuar Beatrixa, e cila është mike e ngushtë e Oriolës./Lajmi.net/