Ja si dukej Semi vite më parë

77

Semi Jaupaj është njëra ndër ish banoret e “BBV”, që komentohet për shkak të miqësisë që ka me Bora Zemanin, dhe shumë shpesh përfshihet në atë mes.

“Mos u kthe”, titullohet kënga që ajo publikoi pas daljes nga “BBV”, shkruan lajmi.net.

Por së fundi po qarkullon një foto ku shihet këngëtarja vite më parë.

Fotoja është postuar tek faqja “Vipat e bllokut”, teksa kanë krahasuar look-un e saj të tashëm me para shumë vitesh.

Këngëtarja duket që ka bërë operacione plastike.

Ndryshe kënga “Mos u kthe” pati sukses të jashtëzakonshëm, pasi u konsiderua se është dedikim për Donaldin nga ana e Borës./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here