Kim Kardashian shpërthen në lot pasi djali i saj 6-vjeçar pa një reklamë në lidhje me kasetën famëkeqe

Date:

Ky debutim i “The Kardashians”, ka nisur në një mënyrë të pazakontë, transmeton lajmi.net.

Kjo pasi Kim ka shpërthyer në lor, pasi djali i saj 6 vjeçar pa një reklamë në internet për kasetën famëkeqe.

Shfaqja fillon me një shkrepje të shkëlqyeshme me dron që kalon nëpër Travis Barker teksa luan me fëmijët e tij dhe tregon Kourtney duke zbuluar çdo gjë që shkon te Kim Kardashian.

Travis i pyet ata nëse duan të shkojnë për grill dhe të gjithë thonë po, teksa droni zmadhohet në shtëpinë e re të Khloe që është në ndërtim e sipër.

Droni më pas ka shfaqur shtëpinë e Kendall, e në vazhdim protagonistet fillojnë të tregojnë më shumë nga jeta e tyre.

E pyetur se si është të rikthehesh në xhirimet e një show të tillë, Kim tha: Është kënaqësi të fillosh me një plan të ri. Mendoj se kemi pasur shumë kohë nga xhirimet saqë të gjithë bëjmë gjërat tona.

Ndryshe ajo ka treguar edhe për shkollën e saj juridike e cila vijon atje për rreth dy vite, derisa po fokusohet në të qenurit nënë e biznesit të saj, “SKIMS”.

E njëjta ndërkohë të shumtën e kohës është parë duke u shoqëruar me fëmijët e saj në shtëpi.

Saint më pas i ka treguar Kimit diçka që ka bërë në tabletë dhe ajo sheh diçka të çuditshme që ia tregon edhe Khloe.

“Ky është një personazh në Roblox por thotë…”, dhe ajo ia tregon Khloes, e cila ka ngelur e shtangur.

Saint thotë se nuk është personazhi i tij, është një lojë, por Kim thotë, ‘Oh kjo është një lojë? Oh, atëherë ne po i padisim nëse është një lojë me emrin dhe foton time’.

Kim zbuloi në rrëfim, “Ishte një foto e fytyrës sime dhe thoshe diçka për kasetën me Ray J”./Lajmi.net/