“Kush ishe ti “, Sabiani lanson bashkëpunimin e tij të ri

61

Kënga titullohet “Kush ishe ti “, dhe është në bashkëpunim me Petro Xhori, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Lyrics: Sabiani e Anxhelo Koçi, ndërsa për muzikën Petro Xhori e Anxhelo Koçi.

Projekti mund të gjendet në platformën “You-Tube”.

Ndërkohë kënga e fundit e Sabianit titullohet “Për ju” dhe është publikuar dy muaj më parë.   /Lajmi.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here