Labi vjen me një urim emocionues për ditëlindjen e bashkëshortes

66

Labinoti në rrjete sociale ndan fotografi të ndryshme së bashku me bashkëshorten,  Qëndresen.

Së fundmi përmes një postimi në “Instagram” ai ia ka uruar Qëndresës ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen gjysma ime, festofshim gjithmonë bashkë” ishte mbishkrimi i moderatorit.

Rikujtojmë se Labi dhe Qëndresa janë prindër të një vajze. /Lajmi.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here