“Faj” bashkëpunimi në mes Dafinës dhe Elinel publikohet sonte

65

Ajo kësaj radhe po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur Elinel, shkruan lajmi.net.

Kënga duket se është finalizuar dhe do publikohet sonte në ora 18”00, e këtë e kanë bërë të ditur të dy artistët përmes disa “InstaStory”.

Rikujtojmë që pak kohë më parë Dafina publikoi një tjetër bashkëpunim me këngëtarin Muma dhe ky bashkëpunim titullohet “Dashni”. /Lajmi.net/

YouTube player

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here