Këmbët në plan të parë, Oriola Marashi provokon me fotografitë e fundit

Date:

Mbrëmë ajo është shfaqur me një fustan të zi, ku përsëri vë në pah format e saj trupore.

Megjithatë, ajo ju sugjeron fansave që fokusin ta kenë diku tjetër.

“Jepi një vajze këpucët e duhura dhe ajo do te pushtoje boten!”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.