Ja si dukej Efi i “Për’puthen” para se të bëhej e famshme

Date:

Pasi ato bëhen pjesë e programit të dashurisë, për njërën pjesë të tyre dalin foto të tyre para famës, shkruan lajmi.net.

Efi është njëra ndër vajzat më të përfolura të këtij sezoni të “Për’puthen”.

Ajo që nga paraqitja e parë në program, ka rënë në sy dhe ka marrë vëmendje të madhe me ngjajshmërinë e madhe me Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën.

Faqja “Vipat e Bllokut”, kanë publikuara disa foto ku Efi shfaqet tërësisht ndryshe nga çka jemi mësuar ta shohim zakonisht në ekran apo rrjetet e saj sociale.

Në foto duket Efi para disa viteve dhe tani ku duket qartë që ka kryer operacione plastike.

Ndonëse ajo kurrë nuk e ka pranuar publikisht të ketë kryer ndonjë operacion plastik, faktet duken ndryshe. /Lajmi.net/