Sindi e “Për’Puthen” flet për shkrimtarin e preferuar

Date:

Sindi bënë deklarata të ndryshme rreth programit ku dhe merr vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive me postime në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme.

Ndërsa së fundmi Sindi iu ka dhënë mundësin fansave ti bëjnë pyetje të ndryshme në “InstaStory”.

Ndërsa njëra nga pyetjet ishte se cili është autori i preferuar i Sindit.

Sindi tregoi se shkrimtari i preferuar i saj është Charles Bukowski.

Ndryshe shpesh herë Sindi në intervista të ndryshme ka treguar se shkollimin e ka përfunduar jashtë vendit. /Lajmi.net/