A e dini çfarë janë mes vete Fjolla Morina dhe Rron Gjinovci?

Date:

Ekipi i ‘Mirage’ ka qëndruar atje, prej ku edhe ka sjellur pamje dhe intervista të shkurtra me të pranishmit, shkruan lajmi.net.

Në këtë festë u panë të pranishëm disa personazhe të njohura publike, e nuk munguan as familjarët.

Një ndër ta ishte edhe Rron Gjinovci, i cili është djali i hallës së Fjolla Morinës.

Ai para kamerës së emisionit “Mirage” zbuloi edhe ‘të metat’ e këngëtares.