Kejvina shfaqet joshëse në imazhet e fundit

Date:

Ajo me imazhet e saja zakonisht merr vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku ka marrë vëmendjen e publikut me pamjen e saj.

E veshur me pantallona të kaltër dhe bluzë të shkurtër ajo është shfaqur mjaft joshëse.


Ndryshe, Kejvina është bërë e njohur nga emisioni “Xing me Ermalin” mirëpo që nga atëherë nuk e kemi parë modelen në ndonjë projekt televiziv. /Lajmi.net