Tetovë, arrestohet 28 vjeçari që sulmoi dhe ia morri vajzës qaforen

63

Pjestarët e policisë të SPB-Tetovë dje (18-prill) në ora 18:10 kanë arrestuar 28-vjeçarin K.V. nga Tetova, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga 20-vjeçari B.F., po ashtu nga Tetova se rreth orës 17 e 30 në rrugën ,,Iliria“ në Tetovë, e ka sulmuar fizikisht dhe i ka marrë qaforen. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgatitej parashtresa përkatëse dhe zinxhiri i është gjetur dhe i është kthyer personit B.F.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here