Mozzik paralajmëron hapjen e një “plazhe” në Kosovë, zbulon detaje

60

Përveç aktiviteteve të tij me muzikë siç duket këngëtari ka filluar të merret edhe me biznese, shkruan lajmi.net.

Së fundmi përmes një “InstaStory” ai ka paralajmëruar për hapjen e një plazhe në Kosovë.

Reperi ka treguar për lokacionin e kësaj plazhe dhe ka treguar emrin e saj.

“Zikibeach, hapet shumë shpejt” ishte mbishkrimi i reperit.

Kujtojmë se para pak kohësh Mozzik ka publikuar edhe albumin e tij të fundit. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here