Rita Ora me poza tërheqëse nga pushimet, vë në pah format trupore

45

Ylli ndërkombëtar këto kohë ka vendosur që të bëjë disa ditë pushim krahas angazhimeve të shumta, shkruan lajmi.net.

Rita në imazhet e fundit që i ka ndarë në rrjetin social “Instagram” është shfaqur mjaft tërheqëse, ku dhe ka vënë në pah format trupore.

Ndryshe Rita është anëtare e jurisë në spektaklin shumë të shikuar të talenteve në Australi, “The Voice Australia”.  /Lajmi.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here