Roza Lati shfaqet provokuese para pasqyrës

97

Shumë paraqitje të moderatores në ekran  marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, shkruan lajmi.net

Roza është aktive edhe me postime në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme.

Së fundmi përmes disa “InstaStory” ajo u shfaq mjaft provokuese dhe ekspozoi format e saja trupore.

Ndryshe Roza tash e sa kohë është moderatore e emisionit “Why NOT” në Ora News. /Lajmi.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here