Trixa: Allah më ruaj nga të qenit oportuniste

Date:

Krahas kësaj, këngëtarja po ashtu po vazhdon të jetë aktive me projekte të reja muzikore e që po priten mirë nga fansat e saj.

Por, aktive mbetet edhe në rrjetet sociale, ku sjell imazhe të ndryshme, pa munguar edhe shkrime të ndryshme.

Një të tillë ajo ka bërë edhe së fundmi në llogarinë e saj në Twitter, e të cilën e shpërndau edhe në InstaStory.

“O Allah më ruaj nga të qenit një oportuniste, të mendojë vetëm për vete dhe të komentojë fillimisht e më pas të mendojë nëse është në interesin tim. Amin”, ka shkruar Beatrix një postim të radhës.

Ndërkohë, rikujtojmë Beatrix gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme krijojë një lidhje dashurie me aktorin e njohur, Donald Veshaj.

Dyshja u ndan menjëherë pas përfundimit të BB VIP, ndërsa vazhduan me thumba dhe dedikime ndaj njëri-tjetrit.