Paraqitja e parë e Shkurte Fejzës si fëmijë duke kënduar, shikoni si dukej

Date:

Fjala është për këngëtaren e dashur për publikun Shkurte Fejza, shkruan lajmi.net.

Për gjatë këtyre viteve këngëtarja ka sjellë shumë këngë të suksesshme që vazhdojnë të dëgjohen edhe sot.

Ndërsa Shkurta vazhdon të jetë aktive në muzikë duke sjellë hite të një pas njëshme për publikun dhe fansat e saj.

Kujtojmë se kënga e parë e Shkurtës i përket vitit 1974, kur ajo ishte vetëm 13 vjeçe dhe kjo këngë mund të gjendet në kanalin e saj  zyrtar në YouTube .

Ndryshe, Shkurta është e martuar dhe ka katër fëmijë, tre vajza dhe një djalë. /Lajmi.net/