Gjashtë vite pas bashkëpunimit të parë, 2 Ton dhe Labinot Tahiri paralajmërojnë bashkëpunim të ri

63

Ky bashkëpunim i realizuar 6 vite me parë ka arritur ti mbledh në kanalin zyrtar të YouTubes rreth 16 milionë shikime, shkruan lajmi.net.

Ndërsa së fundmi siç duket këngëtaret kanë vendosur t’i bashkojnë forcat sërish.

Ata përmes disa InstaStory kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të ri.

“Hiti i ri po vjen, me super vokal”, ishte mbishkrimi 2-Ton.  /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here