Noga publikon fotografi me Vedat Bajramin, ky është mbishkrimi qesharak

Date:

Projekti i tij i fundit është në bashkëpunim me këngëtarin Sabri Fejzullahu, shkruan lajmi.net.

“Ky projekt titullohet “Dashni” dhe ka arritur t’i mbledh mbi 49 mijë klikime në kanalin zyrtar të YouTubes.

Ndërsa, Noga vazhdon të mbetët aktiv me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ai ka publikuar një InstaStory së bashku me aktorin Vedat Bajrami.

“Tom& Jerry” ishte mbishkrimi i këngëtarit.

Ndryshe, Noga albumin e tij të parë e publikoi në moshën 10 vjeçare. /Lajmi.net/