“Provokon keq” Fjolla Morina, vesh fustanin pa të brendshme

Date:

Ajo merr vëmendje të jashtëzakonshme pothuajse me secilin postim të saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është tejet aktive me postimet në rrjete sociale.

Imazhet dhe pozat e saj bëjnë që të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Këtë gjë ajo e ka bërë edhe së fundi teksa është shfaqur provokuese në fustanin pa të brendshme duke shfaqur linjat trupore.

“Unë kam mbaruar duke u shpjeguar. Gjërat e mia janë shumë të çmendura për njerëzit bazë”, ishte mbishkrim i këngëtares në fotografi./Lajmi.net/