Bernadro Silva, lojtari i ndeshjes Man City – Real Madrid

Date:

Futbollisti, përveçqë shënoi një supergol në pjesën e dytë të takimit, performoi mirë gjatë tërë ndeshjes.

Skuadra e tij arriti një fitore të vështirë e cilën do të synojë ta mbrojë në “Bernabeu” në javën e ardhshme.

Portugezi, me të përfunduar takimi, nuk pranoi të zgjatet me prononcimin e tij para medieve, duke i thënë shokut të tij të skuadrës së është i lodhur dhe dëshiron të shkojë në zhveshtore. /Lajmi.net/