Rovena Stefa feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Date:

Ajo sot po feston ditëlindjen e saj të 43-të, shkruan lajmi.net.

Rovena mori urime të shumta nga miqtë, fansat dhe familjarët ku disa prej tyre i publikoi në Instagram.

Ndërsa në një InstaStory, Rovena shfaqi një fotografi ku tregonte se si po dukej në këtë ditë.

Ndryshe, këngëtarja nuk është shumë aktive me projekte të reja, mirëpo këngët e saja vazhdojnë të dëgjohen ende.  /Lajmi.net/