Në ‘Instagram’ superbombë, Rrushe Zyba dëshpron me format e saj trupore

63

Që nga hyrja e saj në këtë program ajo është komentuar shumë, shkruan lajmi.net.

Konkurrentja gjithashtu njihet edhe për bukurinë dhe trupin seksi të saj.

Por nëse i hedh një sy profilit të saj të ‘Instagramit’ ajo duket një superbombë, kështu duke u dalluar nga Rrushja jashtë ‘Instagramit’.

Gjatë trasmetimit të puntatës së natës së kaluar, ajo është ngritur në këmbë ku edhe vërehet qartë se trupi i saj është tejet i dobët.

Përdorimi i tepërt i fotoshopit nga fytyrat publike po zhgënjen çdo ditë e më shumë.

Ndryshe bashkë me Rrushen pjesë e “Për’puthen” është edhe motra e saj Laureta./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here