Dj Pm shfaqet bashkë me Rita Orën

58

Fjala është për Pajtim Krasniqi ose ndryshe Dj Pm, shkruan lajmi.net

Pjesëmarrja e Pajtmit brenda shtëpisë së “BBV” bëri që ai të kishte rritje të fansave dhe të jetë në qendër të mediave rozë.

Së fundmi Pajtimi publikoi një imazh në InstaStory ku shfaqej pranë këngëtares me famë botërore Rita Ora.

Po ashtu ai tregoi se kjo fotografi ka kohë që është realizuar.

“Moti shumë” ishte mbishkrimi i Dj në InstaStory. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here