A e dinit se çfarë janë mes vete binjakët Veshaj dhe Alban Skenderaj?

Date:

Të premten që lamë pas ata kanë filluar transmetimin e emisionit “Më lër të flasë”, shkruan lajmi.net.

E tashmë ata kanë krijuar raporte tejet të mira me shumicën e estradës shqiptare.

Por në mesin e shumë fytyrave publike ata kanë raporte të mira edhe me Alban Skenderaj.

Madje ata mes vete janë bashkëfshatar.

Kjo u kuptua në saje të mbishkrimit sipër fotos që postoi Romeo: Kush e njeh fshatin Vërmik?

“U bëmë kaq vjeç dhe është i pari bashkëfshatar që takojmë”, shkroi ai./Lajmi.net/