Të kuruar në secilin detaj, kështu uruan disa prej emrave të showbizit festën e Fitër Bajramit

Date:

Këtë festë e uruan shumë persona, ndër ta edhe fytyra të shumta publike, shkruan lajmi.net.

Bashkë me urimet, ata shfaqën edhe imazhe të ndryshme pranë familjarëve të tyre.

Ndërsa lajmi.net ua sjellë disa paraqitje të vipave për këtë festë.

1.Fjolla Morina

E veshur me fustan të bardhë i cili ishte i ngushtë dhe i gjatë, Fjolla shfaqej mjaft tërheqëse në këtë dit.

2. Engjellusha Salihu 

.

Këngëtarja e njohur, Engjellusha Salihu për këtë festë u shfaq me mini-fund dhe këmishë, e grimuar pak, por me shumë elegancë.

3.Shkurte Gashi 

Ndërsa, këngëtarja Shkurte Gashi për këtë festë pati të veshur një këmishë të bardhë dhe një grim të lehtë, ndërsa festën e uroj me imazh pranë bashkëshortit dhe djalit.

4. Fero dhe Arbenita

Rep-artisti Fero për këtë festë është shfaqur përkrah Arbenitës dhe vajzës së tyre, ata në këtë imazh janë parë thjeshtë të plotësuar afër njëri-tjetrit.

5 .Shpat Kasapi dhe bashkëshortja 

Fotografi me familje për këtë festë ka publikuar edhe Shpat Kasapi, ku bashkëshortja e tij është shfaqur mjaft tërheqëse. /Lajmi.net/