Villarreal – Liverpool, formacionet zyrtare

Date:

Ndeshja do të luhet në “El Madrigal” dhe do të fillojë në orën 21:00.

Përballja e parë në mes të skuadrave përfundoi me rezultat 2-0 në të mirë të “Të Kuqve”.

Gjithsesi, “Nëndetësja e Verdhë” nuk ka dhënë shenja dorëzimi para takimit. Këtë e ka konfirmuar edhe Unai Emery që beson se ende nuk ka përfunduar asgjë.
Më poshtë lajmi.net jua përcjell fomacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/