Për kaq pak copë materiali, Nora Istrefi dha dy mijë euro

73

Nor istrefi është njëra ndër to, që paraqitjes së saj i kushton rëndësi më të madhe, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Ki me lyp me m’pa”, titullohet projekti të cilin ajo e solli dhe me klip, e që vëmendjen e mori me pamjen ekstravagante.

Faqja e njohur në ‘Instagram’ e quajtur “mespermes”, ka zbuluar shifrat e një prej paraqitjeve të Norës në këtë projekt.

Vetëm për mini-fundin që ajo kishte zgjedhur ta vishte, Nora Istrefi shpenzoi plot 1.982 euro, veshje kjo nga marka “The attico”, derisa e kishte kombinuar me një palë vathë kristale me çmim 445 euro./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here