“Sherri” me Fifin, gjyshi i Donaldit ka një porosi për të

Date:

Por siç duket dyshja u sqarua dhe tani shihen në shoqërinë e njëri tjetrit, shkruan lajmi.net.

E këtë pjesë e ka risjellë aktori Donald Veshaj përmes një videoje më gjyshin e tij të publikuar në InstaStory.

Donaldi gjatë videos thoshte se do zihej me Fifin ndërsa gjyshi i tij doli kundër këtij vendimi.

“Ajo është shkëputur nga Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri për ty dhe të ka mbështetur, ajo të ka dashur me sinqeritet”, ishin fjalët e gjyshit.

Ndryshe Donaldi edhe gjatë qëndrimit në shtëpinë e “BBV” fliste për raportin me gjyshërit e tij  /Lajmi.net/