Ky është suksesi që arriti bashkëpunimi në mes Fifit dhe Gent Fatalit brenda një jave

60

Ky projekt titullohet “Pikturë” dhe për tekstin e kësaj këngë janë përkujdesur dy këngëtarët, shkruan lajmi.net.

E kjo këngë u pëlqye mjaft shumë nga fansat e këtë e dëshmojnë edhe klikimet në kanalin zyrtar të Youtubes.

Brenda një jave ky bashkëpunim mori mbi katër milionë klikime.

E për këtë pati reagime nga artistët në rrjetin social Instagram.

“Gëzuar katër milli, milli “, ishte mbishkrimi i këngëtares.   /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here