Hyrja e çiftit në dasmë, momenti më i bukur i modeles dhe boksierit Robin Krasniqi

45

Pas kurorëzimit që patën pak muaj më parë, nën një organizim fantastik ata sonte kanë edhe dasmën.

Dyshja sapo kanë hyrë në sallën ku shumë familjarë, miq e kolegë i janë bashkuar lumturisë së tyre.

Lajmi.net sjell fotografi të shumta nga dasma, ku ndër të tjerash edhe momentin e hyrjes së çifti, apo thënë qartë momentin kyç të dasmës.

Marigona dhe Robini së shpejti do të bëhen edhe prindër, e që padyshim do të jenë edhe nga çiftet më të komentuara të showbizit për dasmën të cilën kanë sonte./Lajmi.net/

Fotografi ekskluzive/ Marigona e mrekullueshme në fustanin e nusërisë, të gjatë 10 metra

The post Hyrja e çiftit në dasmë, momenti më i bukur i modeles dhe boksierit Robin Krasniqi appeared first on Lajmi.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here