Lojtari kosovar konfirmon lidhjen, publikon foton e parë me të dashurën nga Peja

Date:

Deri tani ai nuk ka pasur ndonjë reagim por së fundi ka thyer heshtjen duke postuar foton e parë me të, shkruan lajmi.net.

Agonita quhet e dashura e futbollistit dhe vjen nga Peja, derisa duket një vajzë tejet simpatike.

Krahas fotos Krasniqi ka vendosur mbishkrimin “Të Dua”, teksa ka marrë dhe komente të shumta pozitive nga ndjekësit e lojtarit.

Liridoni është mjaft i suksesshëm në fushën e gjelbërt dhe vazhdon të luajë për Kombëtaren e Malajzisë, vend në të cilin tashmë jeton prej vitesh./Lajmi.net/