Pas fshirjes së postimeve, reagon Luana Vjollca

Date:

Kjo pasi u përfol se mund t’i ishte hakuar llogaria e saj personale, shkruan lajmi.net.

Pas këtyre lajmeve edhe Luana ka reaguar përmes një postimi.

Gjatë mesnatës, Luana ka bërë një postim në rrjetin social “Instagram”, ku ka shkruar: “Traumë!”

Nuk dihet nëse këngëtarja dhe moderatorja ka ndonjë plan, dhe se a do të jetë titulli i këngës së re apo projekti i shumë përfolur.

Ndryshe Luana është njëra ndër moderatoret shqiptare më të suksesshme./Lajmi.net/