Publikohet fotoja e Fifit se si dukej fëmijë

47

Së fundmi në rrjet po qarkullon kjo foto e teksa e shohim vështirë ta dalloni cila është, shkruan lajmi.net.

Ajo është Fifi, në një moshë fare të vogël, ku duket një fëmijë mjaft i lezetshëm dhe jo vetëm.

Fifi sot është një këngëtare mjaft e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo është duke shijuar romancën e saj me Adisin dhe duket se është në kulmin e saj edhe në karrierë./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here