Disa nga fytyrat publike që morën pjesë në sfilatën e Valdrin Sahitit

Date:

Nga aty, ai prezantoi edhe koleksionin tij më të ri të veshjeve, shkruan lajmi.net

Kjo mbrëmje ishte e përgatitur në çdo detaj, ku të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Disa nga emrat e njohur që morën pjesë në këtë event ishin: Presidentja Vjosa Osmani, Leonora Jakupi, Era dhe Nora Istrefi, Elvana Gjata, Bora Zemani, Yll Limani e shumë të tjerë.

Lajmi.net ua sjellë disa pamje se si u duken këto fytyra publike:

1.Vjosa Osmani.

2.Era Isrefi

3.Elvana Gjata

4.Leonora Jakupi

5.Nora Istrefi

6.Yll Limani

7.Bora Zemani