Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi të martuar tash e tre vite

73

E tashmë ata i kanë dhënë fund zyrtarisht beqarisë, shkruan lajmi.net.

Çifti dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë, por jo tani po plot para tre vitesh.

Ata kanë publikuar një fotosesion në llogaritë e tyre personale në ‘Instagram’, gjersa Eni shfaqet me fustan të bardhë e Genci me kostum të zi.

“Z. & Znj. Prelvukaj. Të martuar që nga viti 2019”, ka shkruar Koçi në postimin e shpërndarë me ndjekësit.

Ndryshe pak kohë ka prej kur flitej për pritjen e një fëmije, të cilën nuk e kanë konfirmuar ende./Lajmi.net/

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here