“Toto Rina”, projekti më i ri muzikor nga Mozzik e Getinjo

Date:

Kënga titullohet “Toto Rina” dhe është publikuar në mesnatë, shkruan lajmi.net

Për tekstin janë përkujdesur të dy artistët dhe kjo këngë është kompletuar edhe në anën vizuale.

Rzon u përkujdes për producimin e këngës ndërsa videoklipi është realizuar nga Imagine Films.

Kënga mund të gjendet në të gjitha platformat muzikore.  /Lajmi.net/

The post “Toto Rina”, projekti më i ri muzikor nga Mozzik e Getinjo appeared first on Lajmi.net.