Dj Dagz tregon se a po bëhen prindër së bashku me Einxhel

86

Materiale të reja dhe intervista me fytyra publike u transmetuan në këtë episode, shkruan lajmi.net

Njëri nga të intervistuarit ishte Dj Dagz i cili mori pjesë në sfilaten e Valdrin Sahitit dhe foli edhe për Einxhël.

Po ashtu, ai tregoi se a po bëhet baba apo jo.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here