Qytetarët komentojnë Borën dhe Donaldin 

Date:

Moderatorja e njohur shqiptare Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj u vendosen në qendër të mediave rozë këtë javë, shkruan lajmi.net

E kjo për takimin e tyre tek sfilata e Valdrin Sahitit, ku ky takim u prit me komente e lajme të shumta nga mediat rozë.

Mirëpo ekipi i emisionit “Mirage” ua sjellë mendimin e qytetarëve lidhur me këtë çështje.

Për ti kuptuar komentet e tyre ndiqeni videon më poshtë:

The post Qytetarët komentojnë Borën dhe Donaldin  appeared first on Lajmi.net.