Anxhela Peristeri bënë zgjedhjen e saj në mes Majkut dhe Mozzikut

Date:

Ajo në rubrikën “Kë Zgjedh”, u ‘detyrua’ të zgjedh në mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Anxhela u vu në dilemë mes dy rep-artistëve të njohur shqiptar, Majk dhe Mozzik.

Po kë zgjodhi këngëtarja, këtë kuptojeni në materialin e përgatitur nga “Mirage”. /Lajmi.net/