Ky është reagimi i parë i Trixës pas lajmeve se Donaldi u ribashkua me Borën

Date:

E së fundi kryetemë ishte ribashkimi i Borës me Donaldin, shkruan lajmi.net.

Trixa si duket sot ka zgjedhur që përmes një postimi të reagojë rreth këtyre lajmeve.

Ani pse jo direkt ajo ka zgjedhur vetëm një fjali të dërgojë mesazh atje ku duhet.

Trixa ka postuar në Instagram një foto të saj ku si shfaqet në formë perfekte, përmbi të cilën e ka shkruar mesazhin.

“Gjëja më e çuditshme nga rrjetet sociale është se ti kurrë nuk e di kush po shikon”, janë fjalët e këngëtares.

Kujtojmë se ribashkimi i Donaldit dhe Borës u bë e ditur në sfilatën më të madhe të modës në Prishtinë organizuar nga Valdrin Sahitit./Lajmi.net/