Çfarë po ndodhë mes Lori Hoxhës dhe Romeo Veshaj?

61

Lori ka treguar gjithmonë nëpërmjet postimeve se sa e kujdesshme është ndaj pamjes së saj e sidomos detajeve, kur vjen fjala tek bizhutë ajo nuk i ndan nga vetja.

Në anën tjetër edhe Romeo duket i fiksuar pas bizhuve prej ari, aq sa po të përmendësh “ar” të lidhet direkte me të, shkruan kryefjala.

Ajo ç’ka na kuriozoi është fakti se Romeo dhe Lori mbajnë të njëjtën unazë në dorë, kush e zgjodhi nga tjetri? Po bëhet fjalë për shije të njëjta dhe imitim, apo për dhuratë?

Asgjë nuk e heq mundësinë për të qenë një dhuratë, ose ndoshta edhe huazim. Pasi mesa kemi vëne re Romeo ka qejf të marrë veshje apo aksesorë nga vajzat.

Rikujtojmë se edhe në sezonin e kaluar Romeo është shfaqur në “Shiko Kush Luan” me xhaketën Gucci të Jonida Maliqit.

Sido që të jetë, stili mesa duket nuk është dhe aq unik siç shprehen blogerët apo stilistët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here