Të enjten Tayna sjell bashkëpunimin me Marinin

88

Ajo sërish pritet të sjellë projektin e saj më të ri, dhe jo shumë larg, shkruan lajmi.net.

Të enjten ajo sjell bashkëpunimin me reperin Marin.

Ata kanë publikuar një fotografi nga xhirimet e videoklipit, nëpërmjet së cilës dhurojnë një vështrim të shkurtër se si do të duken.

“Shihemi të enjten në ora 20:00”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.

Projekti titullohet “Alpha Omega” dhe publikohet të enjten në ora 20:00.

Kjo këngë e Taynës vjen pak pas bashkëpunimit me artistin gjilanas, Gesko. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here