Tifozët e Feyenoordit rrahin rëndë një shqiptar

Date:

Sipas asaj që bëjnë të ditur mediet në Shqipëri, si pasojë e lëndimeve të  marra, viktima është nisur direkt për në spital pasi është në gjendje të  rëndë .

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në zonë në “9-katëshëve”në kryeqytet.

Ende nuk dihet për gjendjen aktuale të viktimës.

Për ngjarjen raportuan Top Channel dhe Panorama Sport.

Më poshtë i gjeni pamjet e përleshjes/Lajmi.net/

 

YouTube player