Azet zbulon shtëpinë e re në Kosovë

54

Ai ka kohë që jeton dhe vepron në Gjermani, ndërsa me prejardhje është nga Kosova, shkruan lajmi.net.

E së fundmi artisti përmes një InstaStory ka zbuluar se po bëhet me shtëpi të re.

E kjo shtëpi do jetë rezidente në një nga lagjet në Prishtinë.

Ndryshe artisti është mjaft aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Lajmi.net/

The post Azet zbulon shtëpinë e re në Kosovë appeared first on Lajmi.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here