Beniada publikon imazhe nga pushimet, shfaqet tërheqëse 

Date:

Në këtë postime modelja ndan përditshmërinë e saj me miqtë dhe fansat, shkruan lajmi.net

Së fundmi Beniada duket se po shijon disa ditë të mira pushimi.

Ajo sot në rrjetin social Instagram ndau disa imazhe atraktive nga plazhi, ku shfaqte linjat e saja trupore.

Ndryshe Beniada u bë e famshme nga pjesëmarrja e saj në “BBV”. /Lajmi.net/