Tifozët e Feyenoord rrahin një shqiptar – ky i fundit vrapon te policët për të shpëtuar

Date:

 

Në video shihet se si shqiptari është sulmuar nga një grup personash dhe më pas ka rendur drejt policëve për të shpëtuar.

Situata në Tiranë mbetet e tensionuar, ndërsa forca të shumta të policëve janë shpërndarë në zonat më problematike.

Më poshtë gjeni momentin e përplasjes, të publikuar nga Top Channel. /Lajmi.net/