Ish e dashura ruse e Don Xhonit befason me veprimin, shpërndan këngën e “rivalit” të tij

Date:

E kjo ndarje bëri bujë të madhe mediatike, shkruan lajmi.net

Tash disa kohë pas ndarjes, siç duket modeles ruse po i pëlqen rivali i Donit, Noizy.

Ajo së fundmi në InstaStory ka shpërndarë një pjesë nga kënga e re e Noizyt së bashku me Ardian Bujupin.

Ndryshe kujtojmë se reperi Don Xhon dhe Noizy nuk gëzojnë raporte të mira mes vete. /Lajmi.net/