Shqipëria publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e qershorit

79

“Kuqezinjtë” gjatë këtij muaji do t’i luajnë tri ndeshje, transmeton lajmi.net.

Kampanja e tyre do të fillojë më 6 qershor ndaj Islandës, për të vazhduar me Izraelin (10 qershor) dhe Estoninë (13 qershor).

Dy nga këto tri ndeshje (ndaj Islandës dhe Izraelit) janë në kuadër të Ligës së Kombëve, ndërsa një është miqësore.

Më poshtë gjeni listën e lojtarëve të ftuar për këto ndeshje. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here