Xhensila flet për bashkëpunimin me Klajdi Harunin, këto janë pritshmëritë e saj

Date:

Ajo tregoi shumë çka na aspekti personal dhe ai profesional, shkruan lajmi.net

Para disa kohësh Xhensila paralajmëroi projektin e ri muzikor së bashku me Klajdin.

Ndërsa dje për “Mirage” ajo tregoj më shumë lidhur për këtë bashkëpunim.

A është kënga gati dhe kur do të publikohet kuptojeni në materialin më poshtë: